Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPA, i form av omgjord vas, oxblodsglasyr, sockel i trä, vasens höjd ca 21 cm
Funktionen garanteras ej, krackelyr, bruks och åldersrelaterat slitage
825792
2020-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här