Esaias Thoren litografi

Esaias Thoren litografi
Esaias Thoren litografi

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med stenblock, signerad och daterad 73 samt numrerad 715/750, ca 42x50 cm

825805

2020-10-19