Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGBORD, 1900-talets första hälft, vitmålat, med lådor i sargen, höjd ca 74, 65x90, utfälld 179x90 cm
Bruksslitage, senare bemålning
825815
2020-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här