Slagbord

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Klubbat för:

600 SEK

2 000 SEK

SLAGBORD, 1900-talets första hälft, vitmålat, med lådor i sargen, höjd ca 74, 65x90, utfälld 179x90 cm

Bruksslitage, senare bemålning

825815

2020-10-20