Bänk

Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄNK, 1900-talets senare hälft, sits med fällbart lock, skuren dekor med kortsidor i form av katter, höjd ca 70, 157x33 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, locket har slagit sig, repor och märken

825817

2020-10-20