Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, fanerat i teak, 2 dörrar med bakomliggande hylla, samt 3 lådor, H ca 75 cm, 120x40 cm, nyckel finns

Smärre slitage och fanérskador

825819

2020-10-20