Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, fanerat i teak, 2 dörrar med bakomliggande hylla, samt 3 lådor, H ca 75 cm, 120x40 cm, nyckel finns
Smärre slitage och fanérskador
825819
2020-10-20