Pärlhalsband
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
Pärlshalsband, 84 st knappformade odlade rosatonade sötvattenspärlor ca 6.5-7 mm, trädd på tråd, runt kulformat hänge 18K rödguld, cylinderformat lås förgyllt sterlingsilver, längd ca 46 cm
Imitationsstenar med slitage. Tråd med slitage. Kulformat hänge saknar karatangivelse. Håller 18K syra.
825835
2020-10-18