Pärlhalsband

Pärlhalsband
Pärlhalsband
Pärlhalsband
Pärlhalsband
Pärlhalsband
Pärlhalsband
Pärlhalsband
Pärlhalsband

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

Pärlshalsband, 84 st knappformade odlade rosatonade sötvattenspärlor ca 6.5-7 mm, trädd på tråd, runt kulformat hänge 18K rödguld, cylinderformat lås förgyllt sterlingsilver, längd ca 46 cm

Imitationsstenar med slitage. Tråd med slitage. Kulformat hänge saknar karatangivelse. Håller 18K syra.

825835

2020-10-18