Sparbössor

Sparbössor
Sparbössor
Sparbössor
Sparbössor
Sparbössor
Sparbössor
Sparbössor
Sparbössor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SPARBÖSSOR, 5 st, 1900-tal, 4 st i form av frukter, 1 st i form av sjöman i metall, höjder ca 7-14 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage, spricka, lagning

825843

2020-10-30