Puderdosa silver

Puderdosa silver
Puderdosa silver
Puderdosa silver
Puderdosa silver
Puderdosa silver
Puderdosa silver
Puderdosa silver
Puderdosa silver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

PUDERDOSA, silver, märkt 800, diameter ca 9 cm, total vikt ca 103g

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage

825847

2020-10-30