Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-tal, gavlar i gjutjärn, träribbor, längd ca 120, sitthöjd ca 42 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhmansläge
Zustandsbeschreibung
Slitage, skador
825848
2020-10-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner