Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-tal, gavlar i gjutjärn, träribbor, längd ca 120, sitthöjd ca 42 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhmansläge
Slitage, skador
825849
2020-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här