Trädgårdsbänk

Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk

Klubbat för:

4 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-tal, gavlar i gjutjärn, träribbor, längd ca 120, sitthöjd ca 42 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhmansläge

Zustandsbeschreibung

Slitage, skador

825849

2020-10-30