Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GAVLAR, till trädgårdsbänk, 1900-tal, gjutjärn, höjd ca 80 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhmansläge
Zustandsbeschreibung
Slitage, rost
825851
2020-10-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner