Fåtöljer Pernilla 69 Bruno Mathsson
Klubbat för:
7 000 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
BRUNO MATHSSON, "Pernilla 69", fåtöljer, ett par, DUX, stomme i bok, läderklädsel, brännmärkning, sitthöjd ca 34-40 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhmansläge
Zustandsbeschreibung
Slitage, märke, fläckar förekommer
825855
2020-10-30