Fåtöljer Pernilla 69 Bruno Mathsson

Klubbat för:

7 000 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

BRUNO MATHSSON, "Pernilla 69", fåtöljer, ett par, DUX, stomme i bok, läderklädsel, brännmärkning, sitthöjd ca 34-40 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhmansläge

Zustandsbeschreibung

Slitage, märke, fläckar förekommer

825855

2020-10-30