Barnstol allmoge

Barnstol allmoge
Barnstol allmoge
Barnstol allmoge
Barnstol allmoge
Barnstol allmoge
Barnstol allmoge
Barnstol allmoge
Barnstol allmoge

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BARNSTOL, omkring 1900, allmoge, sitthöjd ca 32 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhmansläge

Slitage, renoverad, kompletterad

825864

2020-10-30