Sybaron Sverige 1800

Sybaron Sverige 1800
Sybaron Sverige 1800
Sybaron Sverige 1800
Sybaron Sverige 1800
Sybaron Sverige 1800
Sybaron Sverige 1800
Sybaron Sverige 1800
Sybaron Sverige 1800

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

SYBARON, Sverige, 1800-tal, trä och skuret ben, höjd ca 13 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Skador, delar saknas

825867

2020-10-30