Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LJUSSTAKE/LYKTA, 2 dlr, keramik, 1900-talets början, höjder ca 17-22 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhmansläge
Bruksslitage
825869
2020-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här