Ljusstakar 1900-talets början

Ljusstakar 1900-talets början
Ljusstakar 1900-talets början
Ljusstakar 1900-talets början
Ljusstakar 1900-talets början
Ljusstakar 1900-talets början
Ljusstakar 1900-talets början
Ljusstakar 1900-talets början
Ljusstakar 1900-talets början

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKE/LYKTA, 2 dlr, keramik, 1900-talets början, höjder ca 17-22 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhmansläge

Bruksslitage

825869

2020-10-30