Robert Melin litografi

Robert Melin litografi
Robert Melin litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROBERT MELIN (född 1963): Komposition med kvinnokropp, signerad och daterad R Melin -95, numrerad 77/100, färglitografi, bladmått 57x30 cm

825881

2020-10-17