Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936-2020): Vasa-teatern, signerad L. Jirlow, färglitografi, 176/210, blindstämpel Mourlot, 80x54 cm

825888

2020-10-17