taklampa teak och opalinglas

taklampa teak och opalinglas
taklampa teak och opalinglas
taklampa teak och opalinglas
taklampa teak och opalinglas
taklampa teak och opalinglas
taklampa teak och opalinglas

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets mitt, troligtvis Luxus, teak och opalinglas, höjd ca 24, diameter 35 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, smärre slitage

825896

2020-10-15