Lennart Roupe litografi

Lennart Roupe litografi
Lennart Roupe litografi
Lennart Roupe litografi
Lennart Roupe litografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART ROUPE (född 1918): Södermälarstrand, signerad L. Roupe, numrerad 79/190, färglitografi, bladmått ca 60x66 cm

825899

2020-10-17