Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LENNART ROUPE (född 1918): Södermälarstrand, signerad L. Roupe, numrerad 79/190, färglitografi, bladmått ca 60x66 cm
825899
2020-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här