Esias Thorén litografi

Esias Thorén litografi
Esias Thorén litografi

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): figurkomposition, signerad och daterad Esias Thoren -51, provtryck, bildmått 54x39 cm

825902

2020-10-17