Industrilampa

Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

INDUSTRILAMPA, omkring 1900-talets mitt, svartlackerad plåt, höjd ca 35, diameter ca 38 cm

Funktionen garanteras ej, bruksslitage

825903

2020-10-20