Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOLAR, 2 st, allmoge, 1800-tal, varav 1 st daterad 1858, sitthöjder ca 45-47 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Åldersslitage/skador
825911
2020-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här