Stolar allmoge 1800-tal
2020-10-30
825911
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STOLAR, 2 st, allmoge, 1800-tal, varav 1 st daterad 1858, sitthöjder ca 45-47 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Åldersslitage/skador