Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
S STJERNSTEDT (1800-tal): Insjölandskap, signerad och daterad S Stjernstedt -72, olja på duk, 42x65 cm
Färgbortfall
825912
2020-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här