Oljemålning 1800-tal

Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

S STJERNSTEDT (1800-tal): Insjölandskap, signerad och daterad S Stjernstedt -72, olja på duk, 42x65 cm

Färgbortfall

825912

2020-10-17