Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD med låda, allmoge, 1800-tal, rödbemålad, låda med vit front, höjd ca 78, 48x36 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Slitage, märken
825915
2020-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här