Stig Järretorp oljemålning

Stig Järretorp oljemålning
Stig Järretorp oljemålning
Stig Järretorp oljemålning
Stig Järretorp oljemålning
Stig Järretorp oljemålning
Stig Järretorp oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG JÄRRETORP (1921-1993): Figurkomposition, signerad och daterad a tergo Järrestad 52-53, olja på duk, 53x68 cm

825923

2020-10-17