Träbänkar

Träbänkar
Träbänkar
Träbänkar
Träbänkar
Träbänkar
Träbänkar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄBÄNKAR (2) 1900-tal, furu, den ena bemålad, höjd ca 44 cm, längd 108 samt 105 cm

Löst sittand ben på både, äldre förstärkning på den mindre, torrsprickor, slitage fläckar

825924

2020-10-20