Fåtöljer
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJER (2) 1 par, 1960/70-tal, stomme i teak, armlän och stoppade dynor klädda med svart skinn, sitthöjd ca 37 cm
Den ena med trasigt skinn på armlän samt ställvis på andra ställen, fläckar, omfttand bruks och åldersrelaterat slitage
825930
2020-10-20