Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJER (2) 1 par, 1960/70-tal, stomme i teak, armlän och stoppade dynor klädda med svart skinn, sitthöjd ca 37 cm

Den ena med trasigt skinn på armlän samt ställvis på andra ställen, fläckar, omfttand bruks och åldersrelaterat slitage

825930

2020-10-20