Sven-Arne Höken Hökenström

Sven-Arne Höken Hökenström
Sven-Arne Höken Hökenström
Sven-Arne Höken Hökenström
Sven-Arne Höken Hökenström
Sven-Arne Höken Hökenström
Sven-Arne Höken Hökenström

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN-ARNE "Höken" HÖKENSTRÖM (född 1947): Komposition, signerad Sven Arne Hökenstam, olja på pannå, ca 40x62 cm

825932

2020-10-21