Oidentifierad konstnär oljemålning 1700-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Kortspelande män, olja på pannå, 13,5x16 cm

Krackeleringar

825935

2020-10-17