Klubbat för:
2 200 SEK
1 200 SEK
MAUD BROOD (Solna, född 1930): "Melankoli", signerad och daterad -80, olja på duk, ca 43x41,5 cm
PROVENIENS:
Den Maurinska konstsamlingen
Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer
825937
2020-12-06