Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TALLRIKSHYLLA, allmoge, 1800-tal, höjd ca 82, 75x15 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Slitage, lagning, maskstungen
825940
2020-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här