Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIKSHYLLA, allmoge, fur, höjd ca 57, 47x7 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Slitage, renoverad
825943
2020-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här