Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SALONGSBORD, 1920/30-tal, balusterben, betsad björk, höjd ca 58, diameter 100 cm

Omfattande slitage på skivan, ställvis på undre delen

825947

2020-10-20