Astrid Harms Ringdahl
Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
ASTRID HARMS RINGDAHL (1912-1984): "Kåseberga", signerad och daterad Astrid Harms-Ringdahl 1963, olja på duk, ca 65x54 cm
PROVENIENS:
Den Maurinska konstsamlingen
Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer
825949
2020-12-06