Astrid Harms Ringdahl

Astrid Harms Ringdahl
Astrid Harms Ringdahl
Astrid Harms Ringdahl
Astrid Harms Ringdahl
Astrid Harms Ringdahl
Astrid Harms Ringdahl

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

ASTRID HARMS RINGDAHL (1912-1984): "Kåseberga", signerad och daterad Astrid Harms-Ringdahl 1963, olja på duk, ca 65x54 cm

PROVENIENS:
Den Maurinska konstsamlingen

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

825949

2020-12-06