Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
KRISTINA JÖRED (född 1913): (2), "Frieriet" resp "Får jag lov", signerade, olja på duk uppfodrad på pannå, 13x9 resp 17x17 cm
825950
2020-10-17