Sideboard teak
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, ca 1960-tal, Gunnar Myrstrand & Sven Engström, ur Ideal-serien, teak, skiva med handtag, 2 lådor i sargen, med 2 utdragbara bord, märkt Skaraborgs Möbelindustri, höjd ca 56, 84x40 cm
Bruksslitage
825966
2020-10-17