Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, ca 1960-tal, Gunnar Myrstrand & Sven Engström, ur Ideal-serien, teak, skiva med handtag, 2 lådor i sargen, med 2 utdragbara bord, märkt Skaraborgs Möbelindustri, höjd ca 56, 84x40 cm

Bruksslitage

825966

2020-10-17