Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STURE SVENSON (Stockholm, 1913-1974): "Fyraften, Nexø havn" (Bornholm), signerad, 1952, olja på duk, ca ca 24x26 cm,
Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen
825970
2020-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här