Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BØRGE MOGENSEN (1914-1972): Bänk, "Asserbo", Karl Andersson & Söner, 1900-talets andra hälft, massiv furu, höjd ca 43, 170x49 cm
Slitage, repor
825971
2020-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här