Børge Mogensen bänk

Børge Mogensen bänk
Børge Mogensen bänk
Børge Mogensen bänk
Børge Mogensen bänk
Børge Mogensen bänk
Børge Mogensen bänk
Børge Mogensen bänk
Børge Mogensen bänk

Klubbat för:

3 600 SEK

3 000 SEK

BØRGE MOGENSEN (1914-1972): Bänk, "Asserbo", Karl Andersson & Söner, 1900-talets andra hälft, massiv furu, höjd ca 43, 170x49 cm

Slitage, repor

825971

2020-10-17