Alvar & Aino Aalto skrivbord
Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALVAR & AINO AALTO, skrivbord med hurts,1900-talets andra hälft, björk, skrivbord modell 81B, hurts modell 297, 5 lådor, bordets höjd ca 71, 122x75, hurtsens höjd 65, 55x38 cm
Bruksslitage, repor, saknar nyckel
825975
2020-10-17