Alvar & Aino Aalto skrivbord

Alvar & Aino Aalto skrivbord
Alvar & Aino Aalto skrivbord
Alvar & Aino Aalto skrivbord
Alvar & Aino Aalto skrivbord
Alvar & Aino Aalto skrivbord
Alvar & Aino Aalto skrivbord
Alvar & Aino Aalto skrivbord
Alvar & Aino Aalto skrivbord
Alvar & Aino Aalto skrivbord
Alvar & Aino Aalto skrivbord
Alvar & Aino Aalto skrivbord
Alvar & Aino Aalto skrivbord

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALVAR & AINO AALTO, skrivbord med hurts,1900-talets andra hälft, björk, skrivbord modell 81B, hurts modell 297, 5 lådor, bordets höjd ca 71, 122x75, hurtsens höjd 65, 55x38 cm

Bruksslitage, repor, saknar nyckel

825975

2020-10-17