Klubbat för:
27 000 EUR
Utropspris
25 000 EUR
ILKKA LAMMI (1976-2000): "Ljus vadare", signerad samt daterad -99, olja på duk 108 x 130 cm.
Utställningar: Salo konstmuseum 12.10 2013-5.1 2014,
Kovola konstmuseum 23.1 -13.4.2014
825986
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här