Ilkka Lammi oljemålning

Ilkka Lammi oljemålning
Ilkka Lammi oljemålning
Ilkka Lammi oljemålning
Ilkka Lammi oljemålning
Ilkka Lammi oljemålning
Ilkka Lammi oljemålning
Ilkka Lammi oljemålning
Ilkka Lammi oljemålning

Klubbat för:

27 000 EUR

Utropspris

25 000 EUR

ILKKA LAMMI (1976-2000): "Ljus vadare", signerad samt daterad -99, olja på duk 108 x 130 cm.

Utställningar: Salo konstmuseum 12.10 2013-5.1 2014,
Kovola konstmuseum 23.1 -13.4.2014

825986

2020-10-18