Vilhelm Henriques

Vilhelm Henriques
Vilhelm Henriques
Vilhelm Henriques
Vilhelm Henriques
Vilhelm Henriques
Vilhelm Henriques

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VILHELM HENRIQUES (Frederiksberg 1894-1966): Strand - Hornbaek, signerad och daterad 1935, olja på duk, ca 55x90 cm

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

825992

2020-10-22