Henry Rosengren Hansen stolar

Henry Rosengren Hansen stolar
Henry Rosengren Hansen stolar
Henry Rosengren Hansen stolar
Henry Rosengren Hansen stolar
Henry Rosengren Hansen stolar
Henry Rosengren Hansen stolar
Henry Rosengren Hansen stolar
Henry Rosengren Hansen stolar
Henry Rosengren Hansen stolar
Henry Rosengren Hansen stolar

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HENRY ROSENGREN HANSEN, stolar, 6 st., Brande Møbelfabrik, Danmark 1960-tal, teak, etikettmärkta, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, blekta

825997

2020-10-17