C Borg Stockholm

C Borg Stockholm
C Borg Stockholm
C Borg Stockholm
C Borg Stockholm
C Borg Stockholm
C Borg Stockholm

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

C.BORG (1900-tal): Stockholmsmotiv, signerad C.Borg, olja på duk, ca 64x79 cm

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

Dukskada

826004

2020-10-22